Diocel Supracid kapsle je přírodní bioinformační doplněk stravy, který napomáhá udržet rovnováhu mezi kyselinami a zásadami v těle.
Obsahuje sépiovou kost, díky níž dodává tělu dostatek vápníku, hořčíku a ostatních minerálů a stopových prvků.
Obsažené látky v Supracidu přispívají k odstranění překyselení organismu, které je jednou z příčin řídnutí kostí, bolestí kloubů, obezity, onemocnění jater a ledvin.
DIOCEL SUPRACID UDRŽUJE ROVNOVÁHU MEZI KYSELINAMI A ZÁSADAMI V TĚLE.
Supracid je zásobárnou minerálů pro kosti, klouby, vazy, zuby, nehty a vlasy. Rostliny a minerály snižují riziko vzniku přechodových návalů, rakoviny střev, pálení žáhy, kyselosti žaludku a těla. Podporuje vitalitu a přirozenou obranyschopnost.
Obsažené látky:
- POMÁHAJÍ ELIMINOVAT PŘEKYSELENÍ ORGANISMU
- MINERÁLY PŮSOBÍ NA KOSTI, KLOUBY, VAZY, ŠLACHY, NEHTY A VLASY
- KYSELINA BOSWELOVÁ MÁ ANTRIVIROVÉ ÚČINKY
- JSOU PROSPĚŠNÉ PŘI HUBNUTÍ
- JSOU ELIXÍREM PRO ŽENY V MENOPAUZE
Co je překyselení a jak se projevuje:
Překyselenost těla je jednou z příčin rychlejšího stárnutí, kazivosti zubů, řídnutí kostí – osteoporózy, lomivosti nehtů, vlasů, dny, bolestí kloubů, revmatu, neplodnosti, obezity, onemocnění jater a ledvin, zvýšeného tlaku, pálení žáhy, zácpy, žaludečních a dvanáctníkových vředů, zažívacích potíží, kožních potíží – ekzémů, gastritidy – zánětu žaludku, srdeční slabosti, oslabení cév, nervozity, únavy a řady dalších nemocí včetně rakoviny. Zvlášť u dny je třeba dbát na pravidelnou denní dávku zásad. Již během několika málo hodin po první dávce zřetelně pocítíte úspěch. Klouby se stávají pohyblivější. Kyselost se pojí snad ke všem chorobám.
Jak pomoci tělu udržet rovnováhu mezi kyselinami a zásadami v těle?
Vždy po každém kyselinotvorném jídle můžeme použít Supracid na doplnění zásad a pomoci tělu udržet důležitou rovnováhu mezi kyselinami a zásadami.
Hlavní příčiny překyselení organismu: – špatná výživa, – nesprávné stravovací návyky, – špatný způsob života, – příliš mnoho bílkovin a málo pohybu, – mnoho cukru a všechny látky, které dlouhodobě negativně ovlivňují činnost ledvin, například těžké kovy, – nasycené mastné kyseliny (smažené potraviny), – elektrosmog, – zloba, agrese, stres, nahromaděná duševní zátěž, – viry, bakterie, plísně atd., – nedostatek energie v určité části těla atd.